Ubezpiecz czarter od ewentualnej rezygnacji

Proponujemy Państwu możliwość ubezpieczenia od ewentualnej rezygnacji z czarteru. Poniżej zasady UBEZPIECZENIA W PODRÓŻY GLOBTROTER w TU Allianz:
  • Polisę trzeba zakupić w określonym terminie: Umowa ubezpieczenia w zakresie Ubezpieczenia kosztów rezygnacji z Wyjazdu może być zawarta przez Ubezpieczającego najpóźniej w ciągu 168 godzin od daty potwierdzonej rezerwacji Wyjazdu i wpłaty całości lub części opłaty (zaliczki), jeżeli od daty rezerwacji Wyjazdu do daty Wyjazdu pozostało więcej niż 30 dni albo w dniu rezerwacji Wyjazdu i wpłaty całości lub części opłaty (zaliczki), jeżeli od daty rezerwacji Wyjazdu do daty Wyjazdu pozostało 30 dni lub mniej,
  • Wyznacznikiem wysokości składki jest wartość czarteru, a nie czas trwania, ale trzeba ten okres w polisie podać,
  • Do polisy konieczne dane wszystkich uczestników czarteru (bo jeśli ktoś z załogi zachoruje lub ulegnie wypadkowi można skorzystać z tej polisy).
  • Ilość osób nie ma wpływu na składkę,
  • Trzeba też podać jeśli ktoś z uczestników choruje przewlekle – to też uwzględnia się w polisie i wpływa na składkę (w załączonych kalkulacjach nie jest ujęte),
  • Zakres ubezpieczenia jest wskazany w kalkulacji załączonej poniżej, a wszystkie szczegóły od str. 30 załączonych warunków ubezpieczenia.
W razie zainteresowania ofertą prosimy o kontakt z biurem pod numerem telefonu: +48 512 223 104 lub mailem: office@jachttravel.pl. przykładowe ubezpieczenie rezygnacji z czarteru o wartości 6 000 zł (PDF) przykładowe ubezpieczenie rezygnacji z czarteru o wartości 10 000 zł (PDF) Ogólne Warunki Ubezpieczenia rezygnacji z czarteru (PDF) Karta produktu Allianz (PDF)
Zamknij