CZARTER JACHTÓW MOTOROWYCH BEZ PATENTU

ster jachtujacht

Pływanie po Mazurach nigdy nie było prostsze. Oferujemy czarter jachtów motorowych bez patentu na jednostkach cumujących blisko Mikołajek. Żeglowanie naszymi łodziami motorowymi na wynajem jest bezpieczne i komfortowe.

Przemieszczanie się po jeziorach mazurskich to jedna z coraz popularniejszych w ostatnim czasie form wypoczynku. Jednak obsługa łodzi żaglowych wymaga pewnej wprawy popartej patentem żeglarskim. Odkąd na Mazurach zaczęły pojawiać się oferty wynajmu jachtów motorowych – ta forma wypoczynku okazała się zdecydowanie bardziej dostępna, ponieważ nie wymaga posiadania uprawnień.

Bezpieczne łodzie motorowe

Wszystko zmieniło się wraz z postępem technologii i wprowadzeniem na wody bezpiecznych łodzi motorowych przeznaczonych do wypoczynku na jeziorach. W sercu Mazur, w pięknej marinie pod Mikołajkami czeka na Państwa sześć gotowych na wynajem łodzi houseboat model Futura 40 Grand Horizon. To jednostki bez żagli, z niezawodnym silnikiem, stabilne nawet przy zmiennej, wietrznej pogodzie. Sterowanie w trakcie rejsu i manewrowanie w porcie jest bardzo proste dzięki sterom strumieniowym, dlatego namawiamy wszystkich, którzy lubią klimat mazurskich jezior do wypróbowania wynajmu jachtów motorowych bez patentu.

Nasze jachty motorowe przeznaczone są przede wszystkim do wygodnego spędzania czasu na wodzie. Zapewniają komfortowe warunki do mieszkania w kilka osób, wędkowania, kąpania się w jeziorze lub po prostu odpoczywania na wygodnym materacu na dziobie jachtu, korzystania z zestawu mebli wypoczynkowych na trapie lub na kanapach na górnym pokładzie.

Mazury w jednym rejsie

Czarter jachtów motorowych bez patentu umożliwia każdemu podziwianie piękna Mazur. Nasza marina znajduje się nad jeziorem Tałty, pośrodku szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Sąsiedztwo Mikołajek zapewnia wrażenia wszystkim amatorom atrakcji oferowanych przez letnią stolicę naszego regionu. Oczywiście Mazury to nie tylko Mikołajki, warto odwiedzić Ryn, Giżycko, Węgorzewo, Ruciane-Nida oraz Pisz. Natomiast goście szukający spokoju mają do wyboru wiele zacisznych zakątków i marin zarówno w kierunku północnym jak i południowym. Na pokładzie naszych jachtów motorowych można przemierzyć w trakcie urlopu cały szlak Wielkich Jezior Mazurskich. Wynajem łodzi motorowych to szansa na wyjątkowy wypoczynek. Zapraszamy do czarteru naszych jachtów. Zarezerwuj termin za pośrednictwem naszej strony internetowej, wyślij e-mail lub zadzwoń.

Rezerwuj nasze jachty: