Czarter jachtów, wypożyczenie jachtu – Mazury

Rezerwuj nasze jachty FUTURA 40 80KM:

Rezerwuj nasz jacht SEAMASTER:

Rezerwuj nasz jacht AXOPAR:

SPECYFIKACJA NASZYCH JACHTÓW
ster jachtu jacht

Pływanie po Mazurach nigdy nie było prostsze. Oferujemy czarter jachtów motorowych bez patentu na jednostkach cumujących blisko Mikołajek. Żeglowanie naszymi łodziami motorowymi na wynajem jest bezpieczne i komfortowe.

Przemieszczanie się po jeziorach mazurskich to jedna z coraz popularniejszych w ostatnim czasie form wypoczynku. Jednak obsługa łodzi żaglowych wymaga pewnej wprawy popartej patentem żeglarskim. Odkąd na Mazurach zaczęły pojawiać się oferty wynajmu jachtów motorowych – ta forma wypoczynku okazała się zdecydowanie bardziej dostępna, ponieważ nie wymaga posiadania uprawnień.

Bezpieczne łodzie motorowe

Wszystko zmieniło się wraz z postępem technologii i wprowadzeniem na wody bezpiecznych łodzi motorowych przeznaczonych do wypoczynku na jeziorach. W sercu Mazur, w pięknej marinie pod Mikołajkami czekają na Państwa nasze gotowe na wynajem łodzie houseboat model Futura 40 Grand Horizon, Seamaster oraz Axopar 28 Cabin Brabus Line. To jednostki bez żagli, z niezawodnym silnikiem, stabilne nawet przy zmiennej, wietrznej pogodzie. Sterowanie w trakcie rejsu i manewrowanie w porcie jest bardzo proste dzięki sterom strumieniowym, dlatego namawiamy wszystkich, którzy lubią klimat mazurskich jezior do wypróbowania wynajmu jachtów motorowych bez patentu.

Nasze jachty motorowe przeznaczone są przede wszystkim do wygodnego spędzania czasu na wodzie. Zapewniają komfortowe warunki do mieszkania w kilka osób, wędkowania, kąpania się w jeziorze lub po prostu odpoczywania na wygodnym materacu na dziobie jachtu, korzystania z zestawu mebli wypoczynkowych na trapie lub na kanapach na górnym pokładzie.

Mazury w jednym rejsie

Czarter bez patentu umożliwia każdemu podziwianie piękna Mazur. Nasza marina znajduje się nad jeziorem Szymoneckim, pośrodku szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Sąsiedztwo Mikołajek zapewnia wrażenia wszystkim amatorom atrakcji oferowanych przez letnią stolicę naszego regionu. Oczywiście Mazury to nie tylko Mikołajki, warto odwiedzić Ryn, Giżycko, Węgorzewo, Ruciane-Nida oraz Pisz. Natomiast goście szukający spokoju mają do wyboru wiele zacisznych zakątków i marin zarówno w kierunku północnym jak i południowym. Na pokładzie naszych jachtów motorowych można przemierzyć w trakcie urlopu cały szlak Wielkich Jezior Mazurskich. Wynajem łodzi motorowych to szansa na wyjątkowy wypoczynek. Zapraszamy do czarteru naszych jachtów. Zarezerwuj termin za pośrednictwem naszej strony internetowej, wyślij e-mail lub zadzwoń.

Czarter jachtu – jak to zrobić i co powinieneś wiedzieć?

Błękitne niebo, spokojne wody jeziora – idealny relaks w wyjątkowym otoczeniu. Pływanie po mazurskich jeziorach to nie tylko wypoczynek, ale również możliwość przeżycia wspaniałych chwil z bliskimi. Jeśli cenisz sobie tę szlachetną aktywność, tak jak my – zapraszamy Cię do skorzystania z naszego czarteru jachtów.

Czarter jachtu na Mazurach

Żeglarstwo śródlądowe zdobywa rzesze fanów, a pływanie jachtem stanowi coraz bardziej popularny sposób na aktywne spędzanie czasu w trakcie wolnych weekendów czy wakacji. Z nami z łatwością wyczarterujesz jacht by spędzić czas z rodziną lub znajomymi. Posiadamy flotę doskonałych łodzi, które trafią w gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Czy potrzebny Ci patent żeglarski?

Zastanawiasz się, czy możesz skorzystać z czarteru jachtu, jeśli nie masz patentu? Nie każda łódź motorowa musi być sterowana przez osobę z uprawnieniami. Łodzie o długości kadłuba do 13 m i o mocy silnika do 75 kW nie wymagają dodatkowych uprawnień. Z nami możesz pływać rekreacyjnie, cieszyć się spokojnymi wodami mazurskich jezior i czarterem jachtu bez patentu.

Czarterowanie jachtu na Mazurach – wyjątkowe przeżycia

Wysoki komfort podczas rejsu zapewniony przez eleganckie wnętrze, odrobina przygody i adrenaliny, dzięki doskonałemu przystosowaniu jachtu do pływania po mazurskich wodach – to wszystko gwarantuje udane chwile wypoczynku. Pomagamy spełnić marzenia o posmakowaniu wolności – oferując czarter jachtu motorowego na Mazurach. Wiatr we włosach, szeroki uśmiech i zaskakująca zwrotność mimo rozmiaru łodzi – poczujesz to, kiedy znajdziesz się na pokładzie. Z nami możesz zrealizować swoje pragnienia. Oferujemy jachty, które Cię zaskoczą – to przestrzeń, w której każdy czuje się doskonale.
Zamknij