WAKACJE W POLSCE 2021 – nasze jachty motorowe na Mazurach

Pierwszy przypadek w Polsce COVID-19 odnotowano 4 marca 2020 roku, czyli rok temu. Zeszłoroczne plany wakacyjne musieliśmy zrewidować, a marzenia o dalekich podróżach odłożyć na półkę, z nadzieją, że świat choć trochę wróci do tego, co było przed pandemią.

Dziś, bogatsi o ten rok własnych doświadczeń i życia w ograniczeniach, wiemy, że to, co pozwala nam nie zwariować, to nadzieja, że wraz z wiosną i latem będzie lepiej, że chociażby wzorem ubiegłego roku spędzimy wakacje w Polsce. Plusem tego jest to, że odkrywamy uroki polskiej przyrody, za którą szczególnie teraz tak tęsknimy. Nie wiemy, jakie będą ograniczenia dotyczące przekraczania granic, wiemy jednak, że planowanie wakacji w Polsce daje nam gwarancje, że wyjedziemy na urlop.

Gdy porównujemy kalendarz wynajmu z lat poprzednich do obecnego, to widzimy wielką różnicę. Wtedy tak naprawdę startowaliśmy, a dziś sezon 2021, ma obłożenie ponad 50 %. Rozmowy z klientami, utwierdzają nas w naszych obserwacjach, że własne przeżycia roku z covidem wyzwalają w nas potrzebę bliskości z naturą, którą daje czarter jachtu na Mazurach. Wynajmując jacht jesteśmy nie tylko samowystarczalni, jeśli chcemy unikać kontaktu z innymi, ale przede wszystkim jesteśmy nieograniczeni w wyborze jak chcemy spędzić wakacje i gdzie zacumować na noc, aby patrzeć na zachodzące słońce.

Jeśli macie pytania, dzwońcie albo piszcie: office@jachttravel.pl, tel. 512 223 104.

Do zobaczenia na Mazurach!

Zamknij