PROMOCJA TRZECH OKAZJI

Wakacje na wodzie dają poczucie wolności. Nie ma piękniejszych poranków niż te, gdy pije się rano kawę na dziobie patrząc na taflę jeziora. Dla wszystkich, którzy za tym tęsknią mamy WSPANIAŁĄ PROMOCJĘ!

Od dziś przez cały tydzień, tydzień, w którym mamy trzy okazję do świętowania: Tłusty Czwartek, Walentynki, ale też i Ostatki, obowiązuje PROMOCJA TRECH OKAZJI. Aż do 18 lutego na każdy z naszych trzech jachtów FUTURA 40 150 KM, które właśnie ruszyły w kierunku Mazur, macie 10 % ZNIŻKI.

Kto nie zna piękna mazurskiego krajobrazu z perspektywy wody, niech koniecznie spróbuje! Kto zna zachwycające mazurskie jeziora niech planuje powrót na Mazury! Nie ma bardziej relaksujących wakacji. Wypożyczając od nas jacht przekonacie się o tym sami. Chętnie doradzimy, dzwońcie albo piszcie do nas: +48 512 223 104, office@jachttravel.pl

Bardzo się cieszymy, że trzy Futury 40 150 KM niedługo będą już na Mazurach. Transport 8 tonowego jachtu to nie lada wyzwanie! Trzeba pamiętać, że zupełnie inne jest rozłożenie masy i stworzenie tzw. środka ciężkości, niż w przypadku np.: przyczepy campingowej. Wysoki poziom środka ciężkości nad jezdnią bardzo utrudnia jazdę, szczególnie przy zakrętach. Duże jachty to zdecydowanie większy ładunek, niż dmc przyczepy dla kategorii B, dlatego, do holowania dużej łodzi trzeba mieć uprawnienia kategorii E, albo tak, jak nasz przewoźnik kategorii CE.

Do zobaczenia tego lata na Mazurach!

Zamknij