Lato 2021 na Mazurach z Jachttravel.pl

Koniec roku to czas podsumowań i konkretyzowania planów na wakacje 2021. Chcemy, aby w naszej flocie były jachty, którymi będziecie z przyjemnością pływać po Mazurach, zatem wprowadzamy trochę nowości. Latem 2021 roku będziecie mogli wyczarterować jeden z naszych trzech jachtów Futura 40 150 KM, każdy wyposażony w klimatyzację, albo też nowość 2021 Seamaster 80 KM – do prowadzenia każdego z wymienionych czterech jachtów konieczny jest patent. Bez patentu dostępnych jest u nas sześć jachtów Futura 40 80 KM. Więcej o naszych jachtach na Mazurach: link.

Nasza flota tradycyjnie już oparta jest głównie na znanych i lubianych Futurach 40, które obecnie oferujemy w dwóch wariantach mocy silnika: 80 KM i 150 KM – to model, który jest z nami od samego początku. Stale jednak wymieniamy flotę, stąd nasz najstarszy jacht pochodzi z 2019 roku. Na sezon 2021 pojawią się nowości w ofercie Jachttravel.pl.  Pierwszą z nich są jachty Futura 40 o mocy silnika 150 KM, które osiągają prędkość 22-24 km/h. Są one wyposażone dodatkowo w klimatyzację i generator prądu 8 kW. Szczegółową specyfikację oraz zdjęcia znajdziecie tutaj.

Kolejną nowość kierujemy do wielbicieli dużych jachtów. Miłośnikom większej przestrzeni na pokładzie polecamy zupełnie nowy model jachtu, którego premiera już wkrótce – Seamaster (80 KM). To pierwszy tak długi jacht na Mazurach. Długość całkowita jachtu wraz z platformą na trapie to 13,5 m, szerokość 4,3 m. Układ kajut jest analogiczny jak w Futurze 40, jednak wymiary każdego z pomieszczeń są imponująco większe. Fanom letniego wypoczynku z pewnością przypadnie do gustu zmodyfikowany flybridge, gdzie obok, standardowej już dla Futur 40, sterówki oraz kanapy znajduje się duży dodatkowy materac. Co warte podkreślenia, na górnym pokładzie będzie też zintegrowany kambuz z lodówką i zlewem oraz grillem gazowym. Więcej informacji podamy wkrótce! Szczegółowe informacje tutaj.

Dla miłośników prędkości również wielka gratka, gdyż w opcji ze sternikiem wynająć możecie u nas bardzo zwrotny, nie przytłaczający rozmiarem jacht motorowy z silnikiem zaburtowym 300 KM  z limitowanej serii Brabus Line: Axopar 28 Cabin, który osiąga prędkość do 70 km/h. Zdjęcia i specyfikacja dostępne tutaj.

Do zobaczenia w 2021! Czekamy na Was, żeby razem z Wami spędzić wakacje na Mazurach!


 

Zamknij