Kwiecień to Święta, wodowanie i początek wakacji z Jachttravel.pl

Wypatrujemy zawsze z niecierpliwością początku kwietnia, bo w naszym mazurskim kalendarzu, kwiecień to czas pięknych i słonecznych świątecznych dni nad jeziorem Jagodne, chwila wypoczynku z rodziną, a potem praca przy wodowaniu i czekanie na pierwszych naszych Gości.

Wodowanie jachtu zawsze niesie ze sobą dreszczyk emocji, bo ostatecznie to jakby kąpanie dużych członków naszej rodziny ;). Dokładnie 9 kwietnia będziemy wodować naszą flotę nad Zatoką Górkło. Jachty są już gotowe do kolejnego sezonu. Czekamy na przyjazd ze stoczni największego naszego jachtu.

Już za niecałe 3 tygodnie, magiczny 13,5 metrowy jacht będzie u nas. Jest to dla nas ogromna radość, że pierwsi na Mazurach powiększymy naszą flotę o Seamastera, więcej informacji o nowym jachcie: Dias Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszych jedenastu jachtów albo jeśli zdecydujecie w tym roku spędzić wakacje na Mazurach stacjonarnie, to od tej wiosny na mapie Mazur w odległości 400 metrów od portu, gdzie stacjonujemy, pojawi się stworzona przez naszą firmę z miłości do Mazur nowa urokliwa Osada Jak Tu Ładnie

Życząc, mimo trudnych czasów, rodzinnych Świąt Wielkanocnych pełnych miłości i życzliwości zachęcamy do snucia wakacyjnych planów, aby spędzić zbliżające się lato z nami na Mazurach.

Zespół Jachttravel.pl, office@jachttravel.pl, tel. 512 223 104

Zamknij