Бронирование электрического велосипедаКалендарь загружается...
- wolny termin
 
- termin zarezerwowany
 
- termin częściowo zarezerwowany
Имя*
Фамилия*
E-mail*
Телефон*

срок бронирования: ...

оплата за ... дней: 0.00 

скидка в размере 30%: 0.00 

 


PERIOD PRICE
1 hour 75 PLN
next hour 50 PLN
1 day 160 PLN
, Бронирование электрического велосипеда

Skymaster Raptor Bicycles

Skymaster RAPTOR – to hybrydowy pojazd dla osób, którzy od roweru oczekują więcej. To połączenie tradycyjnego roweru i skutera elektrycznego. Idealnie sprawdza się na wymagających i długich trasach offroad jak i w miejskim transporcie.

KOMPATYBILNOŚĆ SILNIKA I PRACY MIĘŚNI Mogłoby nam się zdawać, że połączenie tradycyjnego roweru ze skuterem elektrycznym będzie umożliwiało nam jazdę bez żadnego wysiłku, jednak wygląda to trochę inaczej. Skymaster Raptor to rower, w którym silnik wspomaga jazdę w trudnych warunkach, takich jak bezdroża czy infrastruktura pięknej krainy warmińsko-mazurskiej. Do jazdy rower potrzebuje naszej pracy mięśni przez co w dalszym ciągu łączymy przyjemne z pożytecznym – podziwiając malownicze krajobrazy a przy tym trenując naszą kondycję.

KWESTIA BEZPIECZEŃSTWA Tylne koło roweru posiada dużo lepszą przyczepność , dlatego silnik mocowany z tyłu to idealne rozwiązanie podczas jazdy po bezdrożach oraz mokrej nawierzchni. Przekazuje on moc bezpośrednio na koło oraz minimalizuje możliwość wystąpienia podsterownego poślizgu.