Rezerwacja Roweru Elektrycznego Skymaster RaptorWczytuję kalendarz...
- wolny termin
 
- termin zarezerwowany
 
- termin częściowo zarezerwowany
imię*
nazwisko*
e-mail*
telefon*

termin rezerwacji: ...

opłata za ... dni: 0.00 

zaliczka w wysokości 30%: 0.00 

 

 Klauzula informacyjna

 

* Gwiazdką zostały oznaczone zgody, których zaznaczenie jest niezbędne

OKRES CENA
1 godzina 75 PLN
kolejna godzina 50 PLN
cały dzień 160 PLN
, Rezerwacja Roweru Elektrycznego Skymaster Raptor

Rowery Skymaster Raptor

Skymaster RAPTOR – to hybrydowy pojazd dla osób, którzy od roweru oczekują więcej. To połączenie tradycyjnego roweru i skutera elektrycznego. Idealnie sprawdza się na wymagających i długich trasach offroad jak i w miejskim transporcie.

KOMPATYBILNOŚĆ SILNIKA I PRACY MIĘŚNI Mogłoby nam się zdawać, że połączenie tradycyjnego roweru ze skuterem elektrycznym będzie umożliwiało nam jazdę bez żadnego wysiłku, jednak wygląda to trochę inaczej. Skymaster Raptor to rower, w którym silnik wspomaga jazdę w trudnych warunkach, takich jak bezdroża czy infrastruktura pięknej krainy warmińsko-mazurskiej. Do jazdy rower potrzebuje naszej pracy mięśni przez co w dalszym ciągu łączymy przyjemne z pożytecznym – podziwiając malownicze krajobrazy a przy tym trenując naszą kondycję.

KWESTIA BEZPIECZEŃSTWA Tylne koło roweru posiada dużo lepszą przyczepność , dlatego silnik mocowany z tyłu to idealne rozwiązanie podczas jazdy po bezdrożach oraz mokrej nawierzchni. Przekazuje on moc bezpośrednio na koło oraz minimalizuje możliwość wystąpienia podsterownego poślizgu.