ElektroradreservierungKalender wird geladen...
- wolny termin
 
- termin zarezerwowany
 
- termin częściowo zarezerwowany
Vorname*
Name*
E-Mailanschrift*
Telefon*

Buchungstermin: ...

Bezahlung für ... tage: 0.00 

Anzahlung in Höhe von 30% des Preises: 0.00 

 


PERIOD PRICE
1 hour 75 PLN
next hour 50 PLN
1 day 160 PLN
, Elektroradreservierung

Skymaster Raptor Bicycles

Skymaster RAPTOR – to hybrydowy pojazd dla osób, którzy od roweru oczekują więcej. To połączenie tradycyjnego roweru i skutera elektrycznego. Idealnie sprawdza się na wymagających i długich trasach offroad jak i w miejskim transporcie.

KOMPATYBILNOŚĆ SILNIKA I PRACY MIĘŚNI Mogłoby nam się zdawać, że połączenie tradycyjnego roweru ze skuterem elektrycznym będzie umożliwiało nam jazdę bez żadnego wysiłku, jednak wygląda to trochę inaczej. Skymaster Raptor to rower, w którym silnik wspomaga jazdę w trudnych warunkach, takich jak bezdroża czy infrastruktura pięknej krainy warmińsko-mazurskiej. Do jazdy rower potrzebuje naszej pracy mięśni przez co w dalszym ciągu łączymy przyjemne z pożytecznym – podziwiając malownicze krajobrazy a przy tym trenując naszą kondycję.

KWESTIA BEZPIECZEŃSTWA Tylne koło roweru posiada dużo lepszą przyczepność , dlatego silnik mocowany z tyłu to idealne rozwiązanie podczas jazdy po bezdrożach oraz mokrej nawierzchni. Przekazuje on moc bezpośrednio na koło oraz minimalizuje możliwość wystąpienia podsterownego poślizgu.